AKTUÁLNĚ

leden 2023

Abychom se dostali ke správné diagnóze a následně léčbě, potřebujeme doplňková, většinou laboratorní vyšetření...

Více informací zde:
Laboratorní vyšetření

Laboratorní vybavení: Vyšetření ultrazvukem (sonografie)

Kompletní analýza moči

Biochemický analyzátor Spotchee

Analyzátor na vyšetření hormonů

leden 2023

ODBORNÉ ČLÁNKY
Onemocnění prostaty
u psů   článek

Ocas bostonských teriérů   článekArchív informací
naleznete zdeLéčebná a zdravotní kosmetika – veterinární dermatologie
ITALSKÁ KOSMETIKA IV SAN BERNARD

PProfesionální řada - ATAMI
Přípravky vhodné pro profesionální použití a oleje a šampony pro udržení a výživu zdravé srsti.

Šampon Ginkgo
Šampon Ginkgo Šampon určený pro krátkosrsté psy a kočky. Jeho složky zajišťují nepřetržitý a zdravý růst srsti. Ginko zlepšuje kapilární prokrvení, tonizuje kůži a chlupové folikuly. Optimálního výsledku se dosáhne následným použitím kondicioneru Ginko biloba.


Olej Ginkgo
Olej Ginkgo Ginko biloba neboli Jinan dvoulaločný je znám tím, že zpomaluje stárnutí kůže, kromě toho působí relaxačně na svaly, zlepšuje kapilární prokrvení, má mírně protizánětlivé a hojivé účinky. Podporuje růst srsti, reguluje činnost mazových žláz, usnadňuje údržbu srsti.


Červený jíl
Červený jíl Červený jíl řady Atami je přírodní a velmi účinný kosmetický produkt. Obsahuje přírodní složky, je pečlivě propracovaný pro účely hlubokého čištění kůže a dobré snášenlivosti všech typů kůže a srsti.Relax Tablets
Relax Tablets Efervescentní tablety s obsahem aloe vera navozují hluboce relaxační a příjemný pocit. Srst je po jejich použití ošetřená minerálními látkami a jemně parfémovaná. Složky obsažené v těchto tabletách tonizují kůži, čímž velice příznivě působí po trimování, v době línání, při stressu a při rekonvalescenci kůže.

Olivový olej s ozonem
Olivový olej s ozonem Biologický olivový olej s ozonem z řady ATAMI prokysličuje kůži zvířat, působí dezinfekčně, antioxidačně a přitom vyživuje kůži a srst. Působí proti UVA, UVB i IR záření.


zpět


© 2023 Veterinární ambulance Skalka  •  MVDr. Renata Kvapilová  •  MVDr. Roman Kvapil  •  Dürerova 18, 100 00 Praha 10  •  GDPR  •  facebook