AKTUÁLNĚ

prosinec 2023

MVDr. Renata Kvapilová hostem v pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka.
Celý rozhovor ZDE

říjen 2023

NAŠI PACIENTI
Neurologický pacient

Více informací ZDE

červenec 2023

NAŠI PACIENTI
Neurologický pacient

Více informací ZDE


Archív informací
naleznete zdeAlternativní způsoby léčby
TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICINA (TIAN SHI)

- využití císařských receptur starých 5 000 let
- možnost využití tradiční čínské mediciny(TIAN SHI) během léčby
- výborné zkušenosti s touto medicínou jsou jak v humánní, tak i ve veterinární praxi

Optimální řešení při:
- Vyčerpání, únavě
- Nemocech kostí a kloubů
- Cukrovce
- Poklesu imunity
- Nemocech srdce a cév
- Obezitě
- Alergických onemocněních a astmatu
- Onkologických problémech

Odborný článek:
   Cordyceps sinensis – housenice čínská


Preparáty:

TIANSHI SPIRULINA
TIANSHI SPIRULINA Spirulina existuje v její původní podobě už okolo 3.5 miliard let a je jedna z nejstarších mořských rostlin na světě. Zelené řasy (v moderním jazyce se nazývají Spirulina)se přirozeně nachází v oceánech, ale pro výrobní účely se pěstuje ve starostlivě kontrolovaných prostředí jezer, aby se dodržovaly přesné a drahocenné rozvojové podmínky. Tyto porostové záhony, které by nerostly v normální půdě, používají poloslanou vodu. Jeden z nejlepších přírodních zdrojů proteinu, Spirulina je lehce stravitelná a má vynikající nutriční hodnoty a je lehce vstřebatelná.
Popis produktu: Spirulina obsahuje vysoké množství vitamínů a minerálních látek. Spirulina také obsahuje drahocenné složky z rostlin, ve formě karotenoidů a chlorofylů. Díky svým jedinečným vlastnostem je spirulina často považována za doplněk stravy 21. století. Přidejte Spirulinu do Vašeho denního režimu. Všichni k užívání života naplno potřebujeme energii a duševní pohodu. Spirulina je důležitým doplňkem k dosažení tohoto cíle.

TIANSHI IKAN - stimulační doplněk stravy
TIANSHI IKAN - stimulační doplněk stravy Ikan je doplněk stravy, který je obzvlášť vhodný k udržování obranných mechanismů těla na buněčné a cévní úrovni.
Popis produktu: Hlavní složkou je mrkvový prášek, bohatý zdroj s antioxidačními účinky přispívající k harmonické kombinaci tohoto doplňku stravy. Díky svému vzácnému složení tento produkt přispívá k harmonické rovnováze.

TIANSHI KORDYCEPS - stimulační potravinový doplněk
TIANSHI KORDYCEPS - stimulační potravinový doplněk Kordyceps čínský, tzv. Housenková houba, roste v horských oblastech Číny, Nepálu a Tibetu. Botanicky se řadí mezi houby a již přes 1200 let se o ní mluví jako o "zázračné" složce tradičního čínského rostlinného sortimentu. Je to vysoce efektivní prostředek k posílení a harmonizaci imunity. Protože přírodní zdroje této houby se stávají těžko dostupnými, vyvinuli vědci alternativu, moderní způsob výroby tohoto produktu z podhoubí kordycepsu čínského pomocí moderních technologických postupů. Pomocí vědecky navržených technologií výroby je tato houba produkována podle přísných měřítek tak, aby tento doplněk stravy dosáhl vysoké kvality. Pravidelné užívání kordycepsu pomáhá podporovat naše potřeby zdravého života, zvyšovat hladinu energie a vitality. V Číně je kordyceps velice oblíbený díky jeho složení.

TIANSHI CHITOSAN - detoxikační potravinový doplněk
TIANSHI CHITOSAN - detoxikační potravinový doplněk Chitosan je potravinová vláknina a hraje významnou roli při trávení, upravuje přechod obsahu žaludku do střev, posiluje střevní stěny a dále urychluje průchod potravy ve střevech.
Popis produktu: Chitosan se nachází v ulitách krabů, krevet a hlemýžďů, v některých druzích sýrů a také v droždí, a rovněž se v malém množství vyskytuje u některých druhů hub. Rozpustná potravinová vláknina, která získává gelovou konzistenci, může napomáhat snížení hladiny cholesterolu, vláknina snižuje riziko výskytu zácpy, udržuje nízký glykemický index, podporuje správnou funkci trávicího ústrojí.

TIANSHI DVOJITÁ CELULÓZA - detoxikační
TIANSHI DVOJITÁ CELULÓZA - detoxikační Všichni si uvědomujeme, jak důležité je udržování zdravého zažívání pro celkové zdraví. Přátelským bakteriím, které žijí v našich střevech, se daří při vyvážené stravě, která by měla obsahovat pravidelný přísun vlákniny. Vláknina je složka potravy, která na rozdíl od cukrů, škrobů a vitamínů zůstává nestrávena, a slouží našemu trávícímu systému jako hrubý materiál nezbytný pro správné fungování trávení. Celulóza je dobrým příkladem vlákniny.
Popis produktu: Vyvážená strava bohatá na ovoce a zeleninu, jako fazole, ovoce se slupkou a celozrnné obiloviny, je pro naše tělo ideální, ale ne vždycky nám náš životní styl umožňuje jíst to správné. Tiens vytvořil jednouchý a snadný způsob konzumace vlákninového doplňku, který každodenním užíváním podporuje správnou výživu. Tyto tablety obsahují rozpustou i nerozpustnou vlákninu spolu s práškem z hlohu. Pokud vaše energie není taková, jaká by měla být a cítíte se nepříjemně a unaveně, zkuste zařadit vlákninové tablety jako každodenní doplněk stravy.

TIANSHI VEJKAN - stimulační potravinový doplněk
TIANSHI VEJKAN - stimulační potravinový doplněk Bohatý na vitamin E, olej z klíčků, lecitin, beta karoten.Je to další významná zbraň v boji proti stárnutí.
Popis produktu: Přírodní antioxidant, cílené složení může také pomoci dosáhnout zvýšené hladiny energie pomoci redukování symptomů únavy, zlepšuje soustředění. Může také přispět ke zdravěji vypadající barvě pokožky a když se cítíte dobře a také vypadáte dobře, užíváte si života ještě více.

TIANSHI KALCIOVÉ ŽVÝKACÍ TABLETY
TIANSHI KALCIOVÉ ŽVÝKACÍ TABLETY Základem tohoto výrobku je uhličitan vápenatý. Je určen k doplnění vápníku u lidí, kteří trpí nedostatkem vápníku.
Popis produktu: Je to doplněk stravy obsahující odtučněné sušené mléko, vitamin D, prášek ze sušeného ovoce, želatinu a stearan hořečnatý. Přípravek je vyroben s různými příchutěmi (broskev, jahoda, tykem chami). Chutná sladce a lahodně, je bez cukru, lehce se vstřebává.

TIANSHI BIOLOGICKÝ ZINEK
TIANSHI BIOLOGICKÝ ZINEK Zinek je důležitý prvek, který hraje základní roli u mnoha tělesných funkcí.
Popis produktu: Podle nejnovějších výzkumů, zinek je hlavním jádrem pro myšlení, důležitý při učení jazyků a ukládání informací. Nedostatek zinku může způsobit ztrátu paměti, překážky v pohybu a zmatené myšlení. V horším případě může nedostatek zinku vést k předčasnému stárnutí. Zinek napomáhá k rychlejšímu hojení ran, vývinu buněk, léčení problémů s pletí, akné. Zinek je jeden ze základních stavebních prvků lidského těla. Nedostatek zinku způsobuje zdravotní problémy spojené s věkem a může také vést k nedostatku energie a tím pádem si nebudete moct naplno užívat života. Tento doplněk stravy nám pomůže zaručit zmíněný životní prvek v jednoduché formě užívání.

TIANSHI DIGEST NATURAL
TIANSHI DIGEST NATURAL Jak mladí tak starší lidé uvítají čas od času pomoc s trávením. S tímto v mysli jsme vytvořili Digest natural, který přírodní cestou podporuje lepší trávení. Obsahuje rozpustná i nerozpustná vlákna rostlinného původu, efektivně napomáhá trávení, omezuje meteorismus střev, chrání sliznici žaludku a uvolňuje křeče ve střevech.
Popis produktu: Alantin je rozpustné rostlinné vlákno získávané z řepy a čekanky, které napomáhá trávení a představuje ideální živnou půdu pro vývoj normální střevní mikroflóry. Jablečný pektin je jiný druh rozpustného rostlinného vlákna. Napomáhá vylučování žlučových kyselin, cholesterolu a zlepšuje trávení. Toto vlákno pokrývá sliznici žaludku a střev tím, že ji čistí od nestravitelných zbytků potravy. Lněné semínko obsahuje hodně koloidu, který dokáže dlouhodobě pokrýt sliznici žaludku a střev a tím ji chrání před působením agresivních složek stravy a kyselin. Bacily diplokoku jsou aktivní mikroorganizmy, které pro své rozmnožování potřebují vlákna. Pomáhají obnovit střevní mikroflóru a také kyselost v žaludku. Zelený anýz obsahuje mnoho éterických olejů, účinně se podílí na uvolňování a odchodu plynů ze střev. Jste-li jeden z miliónů lidí, kteří trpí nadýmáním, cítí se unavení, bez energie, pokuste se pravidelně používat Digest natural.

TIANSHI BIOLOGICKÝ VÁPNÍK
TIANSHI BIOLOGICKÝ VÁPNÍK Vápník patří k nejdůležitějším základním minerálům. Hraje hlavní roli v utváření a vývoji kostí a zubů, účastní se při srážení krve, při svalových kontrakcích a dokonce při přenášení nervových podnětů. Je velmi důležité zvláště u malých dětí a starších lidí, zvláště u žen, zajistit pravidelný a dostačující příjem lehce vstřebatelného vápníku. TAINSHI Biologický vápník je unikátním zdrojem vysoce biologického vápníku. V každých 100 gramech produktu je obsaženo 4000 mg čistého vápníku.

TIANSHI ANTILIPIDOVÝ ČAJ
TIANSHI ANTILIPIDOVÝ ČAJ Antilipidový čaj neobsahuje pouze Gynostemma, ale také zelený čaj, který je dobře známý na bohatost polyphenolů, antioxidační prvek. Zelený čaj polyphenol patří k nejzdravějším a nejefektivnějším prvkům v království rostlin. Zelený čaj navíc dodává tomuto produktu vynikající chuť.
Popis produktu: Říká se, že první vládce dynastie Qin, Qin Shi-Huang, který dobyl všechny nezávislé čínské státy a vytvořil první Čínskou říši, rád pil speciální čaj, který byl připraven na jeho objednávku a sloužil pouze jemu.Od té doby se Gynostemma považovala za zázračnou bylinku. Dnešní studie ukazují, že gynostemma snižuje hladinu tuků v krvi.


zpět

© 2024 Veterinární ambulance Skalka  •  MVDr. Renata Kvapilová  •  MVDr. Roman Kvapil  •  Dürerova 18, 100 00 Praha 10  •  GDPR  •  facebook